Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní portál s širokou nabídkou půjček, práce a brigády. Volná pracovní místa, poptávka práce, inzerce práce, půjčky online.

Advokátní poradna

Advokátní právní poradna a pracovní fórum online. Diskuzní stránka obsahuje celou řadu dotazů v právnické poradně zdarma například Rodinné právo, Trestní právo, Občanské právo, Pracovní právo, Obchodní právo, Právo duševního vlastnictví, autorské právo, Správní právo na serveru profi-zamestnani.cz. Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru Profi-zamestnani.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.
sponzorované odkazy
Výpověď, 5.09.2011 13:09, Reagovat
LenkaOndrejkova@seznam.cz Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč mě zaměstnavatel ve zkušební době vyhodil kvůli mé rodiny? Já nikde v pracovní smlouvě nenašla, že rodinní příslušníci nesmějí nakupovat v penny marketu, kde jsem byla zaměstnána, navíc bylo školemí, mohli mě upozornit na několik věcí, co se nesmí, ale ani to se nestalo. Má na to zaměstnavatel právo? děkuji za odpověď lenka.
Rozvod dluhy a exekuce pomoc o radu, 5.09.2011 13:09, Reagovat
197789@seznam.cz Dobry den jmenuji se Jana jsem rok a pul rozvedena žiju s dětma sama v bytě 3+1 v najmu chodim do prace a vydělam si deset tisic měsíčně od statu nedostanu ani korunu protože nemam narok na socialní davky protože nemam trvaly pobyt tam kde bydlim.Bydlim v podnajmu a majitelka bytu mi nechce dovolit ať si tam přihlasim trvaly pobyt tak mame trvaly pobyt hlašeny na obci.A mam problém byvaly manžel mi neplati alimenty a dohodnute penize u soudu častka činí 5000,- měsíčně?Je totiž bez prace,ale mi ty jeho penize chybi a špatně se nam žije.Tět byvaly manžel ma velke dluhy a hrozi mu exekuce na veškere dluhy protože je neplati nema s čeho.A ja se teť bojim ať kvuli jeho problemech ktere neřeší přijdu o střechu nad hlavou a ještě jeho dluhy budu muset s placet protože byly nabyty v manželstvi tak exekučni osoby to nezajima že jsme rozvedeni.Boji se toho a nevim co mam dělat ať nepřijdu o střechu nad hlavou jen proto že muj manžel se chova nezodpovědně.Už tak mam problem uživit děti když mi neplatí alimenty a ten muj plat na vše nestačí.Nevim ani jak daleko manželovy dluhy sahaji protože se semnou odmita o tom bavit.Bojim se nevim comam dělat penize na pravnika nemam jsem rada že mam aspoň na živobyti.Prosím mužete mi poradit co mam dělat ať nezaplatim za nezodpovědnost byvaleho manžela.Děkuji za nějakou radu
Teplo v bytěMichaela, 5.09.2011 13:09, Reagovat
Dobrý den, měla bych na Vás dotaz a již nevím kam se obrátit a zda jsem vůbec v této rubrice správně, možná mne však alespoň někam odkážete. Bydlíme v družstevním 3+1, kdy po doplacení anuity přejde byt do osobního vlastnictví, což je ale asi v dotazu nepodstatné. Jedná se mi o dotaz ohledně teploty v bytě. Situace je následovná. Jelikož přívodní trubky jsou i v zimním období jen teplé, ne horké, znamená, že pokud pustím radiátor na stupeň 5 v místnosti, tj. naplno, teplota je max. 22st.C. Což znamená, že aby bylo v bytě přijatelné teplo, máme dvě malé děti ,musí být topení puštěno na maximum a doplatek za sezonu je astronomická suma na panelákový byt cca za teplou vodu teplo 20tisíc. Pokud pustíme topení na stupeň 3, radiátor skoro netopí a teplota klesne na max. 19-20st.Celsia. V bytě nikdy nedosáhnu teploty 25st. Ani kdybych si za teplo chtěla zaplatit. Prosím poraďte nám kam se obrátit, zda existuje firma, která toto prověřuje, např. hygien.stanice nebo nějaké jiné úřady. Na bytovém družstvu mi vždy odpoví , že dle evropských norem je teplota 22st.Celsia, což tedy po spuštění radiátoru na max. tedy je. Prý bylo i odsouhlaseno, že na kotelně-výměníkové stanici, je nainstalováno čidlo, které reguluje přívod tepla do bytů, dle venkovní teploty. Jenže mi bylo i řečeno, že to může být špatně nainstalováno na nejteplejším, kam nejvíce svítí slunce v tom případě i když je zima, přivádí do bytů méně tepla. Nevím ale , jestli to např. některé firmy prověřují, jelikož opět na družstvu mi odpoví, že to je nastaveno správě. Nemáme žádné dovolání nikam a na nikoho. Moc prosím o radu, kam a na jaké úřady se obrátit.
Re: PLAT, 23.09.2010 11:21, Reagovat
dluznik120@seznam.cz Dobrý den, narazila jsem na internetu na firmu SOS DLUHY. Je mi jasné, že přímo z mé konkrétní situace nají t východisko je velmi velký oříšek. Se vším mi nepomohli. Za to alespoň rady, které byly poskytnuty mi docela výrazně pomohly.
Soudní výpověď z bytu, 21.09.2010 18:01, Reagovat
katerina01@centrum.cz Dobrý den,jmenuji se Katka a mam byt v osobnim vlastnictvi zde bydleji i me deti ale take muj druch ktery ma zde trvale bydliste.Kazdy den je opily a nadava me a mim detem a take nas tim uz i psychycky vydira.Za techto podminek mi furt rika ze pokud ho budu chtit vyhodit tak mu mam dat soudni vypoved.Rada bych to udelala s tou soudni vypovedi ale nevim jak ta soudni vypoved ma probyhat.Byla bych tak rada kdybyste me a mim detem poradili co a jak mame delat.Predem dekuji za odpoved Katka
Trvalý pobyt dětí po rozvodu, 31.08.2010 18:55, Reagovat
pitryska@email.cz Dobrý den, rád bych se informoval k situaci týkající se trvalého pobytu mých dětí. S manželkou jsme rozvedeni, děti jsou v její péči. Již před rozvodem se žena odstěhovala z mého domu do městského bytu i s dětmi. Děti (14 a 19 let) mají trvalé bydliště u mě. Rád bych se informoval, zda je možná změna trvalého pobytu dětí na městský byt bývalé manželky. Předem děkuji za odpověď. Petr
Re: pravo na priznani rodicovskeho pridavku na diteivzez, 10.08.2010 17:58, Reagovat
Dobrý den, v letošním se podmínky výplaty rod. příspěvku měnily. Nově se podle mých informací vyplácí pouze rodičům, žijícím trvale na území ČR. Přesné informace získáte na OSSZ v místě trvalého bydliště, jež by měla mít k dispozici všechny potřebné podklady.
pravo na priznani rodicovskeho pridavku na dite, 13.07.2010 08:13, Reagovat
slavkako@yahoo.com Dobry den,rada bych se zeptala na na pravo priznani rodicovskeho prispevku pro dceru,ktera pecuje o osmimesicni dite,ktere se ji narodilo v cizine,ale je obcanem Ceske republiky,manzel je cizinec a stridave ziji v Cz i v cizine.Dekuji.
Re: Zdravotní a sociální pojištění, 11.06.2010 14:33, Reagovat
petr.valter@seznam.cz Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dokdy jsem brána jako student, pokud budu vykonávat bakalářskou zkoušku až v září? Na ÚP mi řekli, že jsem brána jako student do 30. června a poté se mám zaevidovat na ÚP, ale že mě v den výkonu bakalářské práce z evidence vyškrtnou, protože budu v ten den brána jako student. Podala jsem si přihlášku na navazující magisterské studium, ale není jisté, zda budu přijata a kdy mi pošlou rozhodnutí. Už jsem z toho zmatená, neboť mi každý říká něco jiného. Ve škole nám bylo řečeno, že přestáváme být studentem v den vykonání státnic, ale jednalo se o jarní termín, takže nevím, jak je to v mém případě, když jdu ke státnicím až na podzim. Děkuji za radu. S pozdravem a přáním pěkného dne Aneta.
exekuce, 8.05.2010 11:57, Reagovat
simmule@seznam.cz dobrý den, chci se zeptat. Můj syn má několik půjček které už 3 měsíce neplatí. Trvalé bydliště má stále u mě, ale chci mu ho zrušit a dát na obecní úřad. Chci se zeptat jestli i tak mi může případná exekuce přijít ke mě a zabavit mi můj majetek. děkuji za dotaz.
Zdravotní a sociální pojištění, 30.04.2010 16:02, Reagovat
Iglesia@centrum.cz Dobrý den, chtěla bych se zeptat, dokdy jsem brána jako student, pokud budu vykonávat bakalářskou zkoušku až v září? Na ÚP mi řekli, že jsem brána jako student do 30. června a poté se mám zaevidovat na ÚP, ale že mě v den výkonu bakalářské práce z evidence vyškrtnou, protože budu v ten den brána jako student. Podala jsem si přihlášku na navazující magisterské studium, ale není jisté, zda budu přijata a kdy mi pošlou rozhodnutí. Už jsem z toho zmatená, neboť mi každý říká něco jiného. Ve škole nám bylo řečeno, že přestáváme být studentem v den vykonání státnic, ale jednalo se o jarní termín, takže nevím, jak je to v mém případě, když jdu ke státnicím až na podzim. Děkuji za radu. S pozdravem a přáním pěkného dne Aneta.
exekuce na plat, 29.04.2010 17:50, Reagovat
libusetihelkova@centrum.cz Dobrý den,chtěla bych se zeptat,před pár lety jsem byla ručit známé na půjčku.Při ztrátě zaměstnání jejího manžela přestali půjčku splatit.Jelikož půjček mají povíce,tak už nikde jinou nedostanou.Snažila jsem se to s nimi vyřešit a exekutorem před rokem,zaplatila jsem za ně poplatky při vyřízení a bohožel zaplatili jen jednu splátku a protože na více neměli,tak vše bylo při starém.Mě dnes přišel doporučený dopis od soudního exekutora ,v kterém je psáno že mi dají exekuci na plat.Nyní má už známé manžel práci a myslím si totiž že by měli prvně řešit srážky s nima a pokud by byli bez práce,tak bych bohužel musela platit já.Sama mám spoustu placení a tak nevím jak bych to asi zvládla.Dnes jsem byla za tou známou,která na to volala exekutorovi a chtěla se dohodnout a ten začal vyhrožovat se zabavením majetku i u mě.Chtěla bych se zeptat co mám dělat kam se mám obrátit abych se tady tomu všemu vyhla.Děkuji
PLAT, 26.04.2010 22:35, Reagovat
Dave.Filipek@seznam.cz Dobrý den, odešel jsem z práce, avšak stále mám nárok na poslední plat. Ten mi měl přijít již 15, ale peníze nejsou nikde. Když se zaměstnavatele ptám, v čem je problém, pouze mi odpovídá, že vydí chubu a napraví ji. . . stále se však nic neděje. . . Chtěl bych se tedy zeptat, zda - li zde jsou nějaké možné sankce či zda - li mám nějaká práva jakožto poškozený. Kvůli vzniklým problémům mi bylo zablokováno mnoho věcí včetně mobilního telefonu a elektriky v bytě. Děkuji a přeji hezký den *13*
Re: Předběžná pracovní smlouva, 26.04.2010 22:33, Reagovat
Dave.Filipek@seznam.cz Dobrý den, odešel jsem z práce, avšak stále mám nárok na poslední plat. Ten mi měl přijít již 15, ale peníze nejsou nikde. Když se zaměstnavatele ptám, v čem je problém, pouze mi odpovídá, že vydí chubu a napraví ji...stále se však nic neděje... Chtěl bych se tedy zeptat, zda-li zde jsou nějaké možné sankce či zda-li mám nějaká práva jakožto poškozený. Kvůli vzniklým problémům mi bylo zablokováno mnoho věcí včetně mobilního telefonu a elektriky v bytě. Děkuji a přeji hezký den
Re: Dotaz, 23.04.2010 11:14, Reagovat
markitas@seznam.cz je to velice urgentni, za kazdou radu budu velice vdecna!!!!Predem dekuji kazdemu kdo odpovi

|< < 1 2 3 4 5 6 > >|

 
Přečteno Přečteno 18914x
 
Zpět

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
 
Potvrzovací kód:

Sledovat diskusi

Email:
Potvrzovací kód:

Sponzorované odkazy
DISKUZE
Nabídka práce Olomouc

Realitní makléř/ka kombinovaný s administrativou, pracoviště Olomouc. Nástupní mzda: 13.000,- Kč + prémie. Po zapracování 20.000,- Kč + provize. 

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič s praxí, práci na PC (Microsoft Office), reprezentativní vystupování, vysoké pracovní nasazení a komunikativnost, flexibilitu, samostatnost, praxe v oboru realitní nebo podobné činnosti. Nabízíme: zázemí stabilní realitní společnosti, zaškolíme Vás zdarma, firemní benefity (telefon, počítač, fotoaparát), nadstandardní výdělek, provizní systém, přátelský a příjemný kolektiv. Plný nebo zkrácený pracovní úvazek. Možnost práce na HPP, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Telefon: 777000918. 

NABÍDKA INZERCE
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
INFORMACE, KONTAKTY
KRÁTKÉ ZPRÁVY
13.09.2016 11:33
Životopis

13.09.2016 11:33
Realitní makléři Blansko

13.09.2016 11:33
Provozní elektrikáři Kunštát

13.09.2016 11:33
Obchodní referenti Praha

13.09.2016 11:33
Zajímejte se o půjčky

ANKETA
Volná pracovní místa
Hlasujte zde..
Nabídka práce
97559755
9755 hlasů
Přivýdělek
53995399
5399 hlasů
Nabídka brigády
41774177
4177 hlasů
Hledám práci
41474147
4147 hlasů
Ankety Další ankety