Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Inzertní portál s širokou nabídkou půjček, práce a brigády. Volná pracovní místa, poptávka práce, inzerce práce, půjčky online.

Krátké zprávy

25.10.2009 09:04
Polovina nezaměstnaných
Polovina nezaměstnaných. Polovina nezaměstnaných v České republice je akutně ohrožena chudobou. Stávající ekonomická krize může situaci ještě zhoršit a hrozí, že přibude lidí, kteří se ocitnou pod hranicí chudoby, uvedl Jan Keller z Fakulty sociálních studií Ostravské univerzity.

25.10.2009 09:03
Práci v zahraničí
Práci v zahraničí. V úterý 20. října proběhne v The Job Shop v Martinské ulici v centru Prahy první Den s Evropou, který bude věnován životě a práci ve Velké Británii. Informační dny pořádá EURES (Evropské služby zaměstnanosti) ve spolupráci se společností Jobsinprague.cz.

25.10.2009 09:02
Počet zaměstnanců
Počet zaměstnanců. Počet lidí zaměstnaných v zemědělství by se mohl letos snížit v porovnání s uplynulým rokem až o deset tisíc. Uvedl to předseda Zemědělského svazu České republiky Miroslav Jirovský. Zemědělské podniky, které již více než rok trápí propad výkupních cen komodit, podle něj nejen propouštějí, ale i snižují platy zaměstnanců.

25.10.2009 09:02
Za kariéru vděčí
Za kariéru vděčí. Skoro všechny pracující Američanky se domnívají, že pro jejich pracovní úspěch je rozhodující to, jak vypadají. Pětina z žen, které stojí ve vedení podniků, přiznala, že upřela povýšení nebo zvýšení platu zaměstnankyním kvůli tomu, že se špatně oblékaly.

25.10.2009 09:01
Panel odborníků
Panel odborníků, který připravil scénáře ohledně budoucnosti dobývání vesmíru pro amerického prezidenta Baracka Obamu, navrhuje širší využívání soukromého sektoru. Závěrečná zpráva dokonce doporučuje NASA omezit poměrně rozsáhlý program vývoje nových raket Ares, které měly nahradit dosluhující raketoplány.

21.10.2009 22:25
3D monitor
3D monitor. Společnost Sony vyrobila unikátní 3D monitor, který zobrazuje trojrozměrný obraz v horizontální rovině ze všech stran. To znamená, že okolo tohoto displeje můžete chodit a ze všech stran uvidíte reálně zobrazený předmět. Novinku plánuje Sony lidem poprvé ukázat na veletrhu Digital Content EXP0 2009, který bude probíhat od čtvrtku do neděle v Tokiu. Upozornil na to zahraniční IT server Gizmodo.

21.10.2009 22:24
Speciální USB pedál
Speciální USB pedál. Celou pětinu 8,5hodinové pracovní doby stráví v průměru Češi zábavou. Pro svého zaměstnavatele podle průzkumu společnosti Truconnexion pracují maximálně sedm hodin. Zbytek pracovní doby pak nejčastěji tráví na sociálních sítích nebo hraním počítačových her. Aby jejich počínání nemohl v nestřeženém okamžiku šéf nebo kolegové odhalit, vymysleli v Americe speciální USB pedál.

21.10.2009 22:23
Mimořádné volby
Mimořádné volby v říjnu. Kdyby se volby konaly podle původního plánu na začátku října, zřejmě by vyhrála ČSSD se ziskem 32 procent hlasů. Uvedl to průzkum agentury CVVM. ODS zaznamenala ztrátu a skončila by s 26 procenty druhá. Komunisté posílili a s 15 procenty by se s lehkým odstupem opět dostali před TOP 09 se 14 procenty, jejíž obliba nadále stoupá.

21.10.2009 22:22
Zvýšení daní
Zvýšení daní. Sociální demokraté ve středu předložili ve Sněmovně návrh na zvýšení daně z příjmu. Chtějí v dolní komoře prosadit zavedení druhého daňového pásma ve výši 38 procent pro lidi s příjmem nad 1,2 miliónu korun ročně. ČSSD také přišla s novelou, která umožní odnětí akademického titulu.

21.10.2009 22:22
ODS Ve Sněmovně
ODS Ve Sněmovně. Předseda ODS Mirek Topolánek vidí priority dalšího působení úřednického kabinetu Jana Fischera jako střídmé. Ve středu to sdělil novinářům na tiskové konferenci, jelikož se nemohl vyjádřit ve Sněmovně, nedávno se vzdal poslaneckého mandátu. Nelíbí se mu ale, že se ČSSD, komunisté a lidovci budou snažit změnit rozpočet pro rok 2010. Podle ODS se jedná o druhou vládu ve Sněmovně.

21.10.2009 22:21
Babybox v Praze
Babybox v Praze. Do pražského babyboxu v Hloubětíně někdo ve středu v podvečer odložil sedmiměsíčního chlapce. Jde o 13. dítě nalezené v hloubětínském babyboxu a 26. dítě z babyboxů v ČR celkem, sdělil ČTK zakladatel bybyboxů v ČR Ludvík Hess.

17.10.2009 17:53
Motivační dopis
Motivační dopis slouží k představení uchazeče budoucímu zaměstnavateli. Zdůrazňuje konkrétní vlastnosti uchazeče, které se shodují s pracovní nabídkou, nebo její požadavky dokonce převyšují. Správně napsaný motivační dopis má personalistu zaujmout natolik, aby v něm zanechal dojem výjimečnosti uchazeče, a proto si žádá zvláštní pozornost.

16.10.2009 15:04
Připravte si argumenty
Připravte si argumenty. Lidé s praxí to mají jednodušší, mohou prostě napsat svůj stávající plat, je přece jasné, že nehledají místo proto, aby si finančně pohoršili. Nemusíte tedy riskovat a odhadovat svou cenu. Naopak, se změnou místa většinou souvisí i zvýšení platu. Dostanete-li pak pozvání k pohovoru, je jasné, že je potenciální šéf v zásadě připraven vás i zaplatit. Abyste pak na konec dostali opravdu to, co si přejete, musíte ještě úspěšně absolvovat přijímací pohovor a s ním spojené „finanční" otázky. A tady je nezbytné, abyste si předem nachystali přesvědčivé argumenty. Kdo na otázku „kolik?" není schopen dát jasnou odpověď, dává najevo, že si není vůbec jistý tím, zda by práci zvládal, zda zná své schopnosti a jejich cenu na trhu práce. Kdo řekne, že by si představoval plat mezi 20 až 30 tisíci měsíčně, téměř jistě odejde s dvaceti, pokud vůbec místo získá. Kdo nechá svému spoluhráči takový prostor, musí počítat s tím, že bude využit.

16.10.2009 10:02
Možnost refinancování
Možnost refinancování. Můžeme se tomu bránit tím, že zhruba půl roku před koncem fixace začneme sledovat situaci na trhu, případně se obrátíme na finančního poradce, aby nám zjistil, jaké podmínky nabízejí ostatní banky. Refinancováním úvěru sice nedosáhneme úroků výhodnějších, než byly ty původní, ale určitě nižších, než jsou ty, jež nám naše banka nově nabízí, protože vzhledem k tomu, že jsme už část půjčky splatili, budeme uzavírat smlouvu nikoli na stoprocentní, ale dejme tomu jen pětaosmdesáti­procentní hypotéku.

16.10.2009 10:01
Šance na otěhotnění
Pohlavní styk každý den zvyšuje šance na otěhotnění. Každodenní pohlavní styk zvyšuje kvalitu spermií a krátkodobě dává větší šance na otěhotnění ženy. Naznačil to výzkum australského odborníka. Podle Davida Greeninga denní ejakulace po dobu jedno týdne snižuje počet spermií, které nenesou genetickou informaci. Páry s potížemi otěhotnět by proto podle něj měly mít styk dvakrát až třikrát týdně. Každodenní styk po delší dobu by ale počet spermií příliš snížil. Množství odborníků na rozdíl od Greeninga ovšem doporučuje, aby muži nějaký den sexuálně abstinovali kvůli navýšení počtu spermií, a tudíž i šance na partnerčino otěhotnění. Na druhou stranu by období zdrženlivosti nemělo trvat příliš mnoho dní, neboť se spermie v těle a v teple poškozují. Kvalitu ejakulátu zvyšuje také cvičení, zdravá strava, upuštění od kouření a konzumace alkoholu.

16.10.2009 10:01
Zelený čaj chrání
Zelený čaj chrání před rakovinou krve. Japonští odborníci přišli se dvěma novými zprávami. Ta dobrá je, že zelený čaj skutečně může efektivně chránit před vznikem zhoubných onemocnění krve a lymfatického systému. Tou druhou, méně příznivou, je fakt, že preventivní účinek se dostavuje jedině při konzumaci velkého množství tohoto nápoje. Denně je třeba vypít aspoň pět šálků čaje. Podle japonských onkologů však lze denní konzumací pěti hrníčků kvalitního zeleného čaje snížit riziko rakoviny krve o 42 procent a riziko rakoviny lymfatického systému o 48 procent....

15.10.2009 21:50
Katalog firem
Využijte náš přehledný katalog firem! Možnost TOPování odkazu a jiné doplňky. Inzerce zdarma, bazar a katalog firem Vám umožní najít službu nejblíže vašemu okolí. Pokud podnikáte tak neváhejte a registrujte svou firmu či společnost do našeho katalogu nebo využijte naší podnikatelské inzerce.


15.10.2009 21:38
Silvestr na horách
Pokud chcete prožít romantický Silvestr na horách, měli byste rychle jednat. Většina nejatraktivnějších pobytů je už nyní zamluvena a zbývají poslední volná místa. Po období zahraničních dovolených se totiž na Šumavu začínají vracet čeští turisté.

14.10.2009 21:39
Kácení jinanů
V některých městech USA začali s kácením jinanů, nazývaných také ginkgo. Ze stromů, které se začaly hromadně sázet v 70. letech minulého století, totiž padají lepkavá semena, která jsou zdrojem nepříjemného zápachu. Proti němu obyvatelé měst protestují.

14.10.2009 21:38
Rozlišení fotoaparátů
Trendem u nových mobilních telefonů je štíhlý pas a stále lepší výbava. Jsou častěji vybaveny satelitní navigací nebo podporou rychlých dat v sítích třetí generace. Narostly rozměry displejů, stejně jako průměrné rozlišení fotoaparátů.

Počet položek: 155Počet zpráv: |< < 2 3 4 5 6 7 8 > >|

Sponzorované odkazy
DISKUZE
Nabídka práce Olomouc

Realitní makléř/ka kombinovaný s administrativou, pracoviště Olomouc. Nástupní mzda: 13.000,- Kč + prémie. Po zapracování 20.000,- Kč + provize. 

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič s praxí, práci na PC (Microsoft Office), reprezentativní vystupování, vysoké pracovní nasazení a komunikativnost, flexibilitu, samostatnost, praxe v oboru realitní nebo podobné činnosti. Nabízíme: zázemí stabilní realitní společnosti, zaškolíme Vás zdarma, firemní benefity (telefon, počítač, fotoaparát), nadstandardní výdělek, provizní systém, přátelský a příjemný kolektiv. Plný nebo zkrácený pracovní úvazek. Možnost práce na HPP, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Telefon: 777000918. 

NABÍDKA INZERCE
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
INFORMACE, KONTAKTY
KRÁTKÉ ZPRÁVY
13.09.2016 11:33
Životopis

13.09.2016 11:33
Realitní makléři Blansko

13.09.2016 11:33
Provozní elektrikáři Kunštát

13.09.2016 11:33
Obchodní referenti Praha

13.09.2016 11:33
Zajímejte se o půjčky

ANKETA
Volná pracovní místa
Hlasujte zde..
Nabídka práce
97529752
9752 hlasů
Přivýdělek
53995399
5399 hlasů
Nabídka brigády
41774177
4177 hlasů
Hledám práci
41474147
4147 hlasů
Ankety Další ankety